İçeriğe geç

Anket doldurarak Para Kazanmak – Anket Başına 10 TL

Online anket doldurarak para kazanmak ister misiniz?

Anket sitelerine kaydolun. Kaydolmak için tek ihtiyacınız olan internet erişimi olan bir cihaz ve bir e-posta adresidir. Anketlerin tümü mobil uyumludur, ancak anketlere erişmenin en güvenilir yolu olarak bilgisayar kullanmanızı öneririz.

Anket siteleri, evinizden ayrılmadan (nerede olursanız olun) internetten para kazanmanın en kolay yoludur.

Bu kolay yoldan para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken anket sitelerine kaydolmak ve e-postalarınızı düzenli olarak kontrol etmektir.

Her zaman e-postanızın gelen kutusunu ve spam kutunuzu kontrol edin, çünkü başlangıçta anket davetleri spam klasörüne gidebilir.

Anket doldurarak para kazanmak için:

  • Kaydol
  • E-postanı kontrol et
  • Online anketleri yapın ve nakit kazanın

Anket sitelerine kaydolmak ücretsizdir ve bir dakikanızı alır. Kaydolmanın sizin tarafınıza herhangi bir yükümlülük getirmediğini unutmayın.

Sadece kayıt işlemi sırasında doğru bilgi vermenizi ve anketlerin sorularına dürüst yanıtlar vermeniz yeterli.

Herhangi bir zamanda anketlerden para kazanmak istemediğinize karar verirseniz, hesabınızı sorunsuz bir şekilde silebilirsiniz.

Para kazandıran anket siteleri:

Panel station
Fikir pazarı
İpsos
Mobrog
Toluna

Online anketlerden nasıl para kazanılır?

Aşağıda en iyi şekilde yararlanmak için anket sitelerinin nasıl kullanılacağı hakkında bazı öneriler sunuyoruz. Lütfen bu pratik ipuçlarını dikkatle okuyun, çünkü online anketlerden daha fazla para kazanmanıza yardımcı olabilirler.

1. Kaydolun ve hesabınızı etkinleştirin

Online anketlerden para kazanmaya başlamak için ilk adım anket sitelerine kaydolmaktır . Kayıt formunu doldurmanın yeterli olmadığını unutmayın. Ayrıca, anket siteleri tarafından size gönderilen e-postadaki bağlantıyı tıklayarak e-posta adresinizi onaylamanız gerekir. Bağlantıya tıklamak kayıt işlemini bitirir ve hesabınızı etkinleştirir.

2. Geçerli bir e-posta adresi girin

Online anketlere davetiyeler size e-posta ile gönderilir. Bu nedenle, kayıt olurken doğru bir e-posta adresi girmeniz çok önemlidir. Anket sitelerine geçerli bir e-posta adresi vermezseniz, size anketler için davetiye gönderemezler ve para kazanma şansınız olmaz.

3. Spam klasörünü kontrol edin

E-postanızın varsayılan filtrelerinin online anketler için gönderilen davetiyeleri spam olarak ele alması olasıdır. Spam olarak kabul edilen mesajlar genellikle otomatik olarak spam’a aktarılır.

4. Profilinizi doldurun ve güncelleyin

Anket sitelerinin sizi anketlerine dahil edebilmeleri için sizinle ilgili birkaç ayrıntıyı bilmesi gerekir. Profilinizi doldurmazsanız veya yalnızca kısmen doldurursanız, online anketlere davet alma şansınızı azaltırsınız.

Bazen bir araştırmadan önce bir profil araştırması yapılır. Profil anketi için para ödenmez, ancak ödüllü anketler için daha fazla davetiye alma şansınızı artırır.

5. E-postanızı sık kontrol edin

Ödüllü anketlere katılmak için davet edildiğinizi bilmeniz gerekir. E-posta gelen kutunuzu düzenli olarak kontrol etmezseniz, bir davetiye aldığınızı bilemezsiniz. Ayrıca, davete çok geç yanıt vermenize neden olabilir. Bu nedenle, e-postalarınızı mümkün olduğunca sık kontrol edin. Ancak o zaman bir daveti kaçırmadığınızdan ve ona zamanında yanıt verdiğinizden emin olabilirsiniz.

6. Dürüstçe cevap verin

Sadece dürüst ve doğru bilgi ve cevaplar verdiğinizden emin olun. Anket siteleri, yanlış veya anlamsız bilgileri yakalayı sağlayan filtreler kullanıyor. Yanıtların doğruluğunu kontrol etmeye yönelik filtreleri var (örneğin aynı soruya farklı şekillerde cevap verirseniz, onu yakalayabillirler). Dürüst bir şekilde cevap vermezseniz, ciddi bir katılımcı olarak değerilmeyi beklemeyin.

7. Dikkatle cevaplayın

Bazı anketlerde bir cevabı işaretlemeniz istenir. Bazen, cevabınızı vermeniz beklenen boş bir kutunuz olabilir. Yanıtlarınızı yazarken, cevap vermek için zaman ayırdığınızdan emin olun. Boşluk bırakmamaya çalışın. Bu şekilde ciddi ve güvenilir bir katılımcı olarak algılanacaksınız. Bu tür katılımcılar araştırma şirketleri için önemlidir.

8. Acele etmeyin

Ödüllü ankete her davet, ankete katılmak için gereken süreyi belirtir. Zaman dikkatlice hesaplanır. Anketi belirtilen minimum süreden önce doldurursanız, soruları dikkatle okumadığınız veya rastgele cevaplar verdiğiniz anlamına gelir. Anket sitelerinin kontrol filtreleri bu tür uygulamaları belirlemelerini sağlar. Ödül, sadece doğru ve adil cevaplar ve tamamen doldurulmuş anketler için verilir.

9. Aktif olun

Ödüllü anketlere yapılan davetlere tepki vermezseniz veya çok nadiren yaparsanız, sistem sizi etkin olmayan bir kullanıcı olarak görebilir. Etkin olmayan bir kullanıcı olarak davet almayacaksınız. Mümkün olduğunca çok davete yanıt verin. Bu şekilde ciddi bir katılımcı olarak görüleceksiniz ve ödüllü anketlere daha fazla davet alma şansınızı artıracaksınız.

10. Birçok anket sitesine katılın

Olabildiğince çok oline araştırma paneline abone olmanızı önerilir. Tüm araştırma panellerine kaydolursanız anketlerdeN para kazanma şansınızın artacağını unutmayın.

Online anketlerin avantajları

“ Aslında zaman ayırmaya değer mi? Bu anketlerden gerçekten para kazanabilir miyim? “- bu sorular genellikle ziyaretçilerimiz tarafındananket sitelerine katılmadan önce sorulur. Her iki sorunun da cevabı“ Evet! ”

Yükümlülük yok

Her şeyden önce anket sitelerine üye olmak tamamen ücretsizdir. Anketlerden para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken: kayıt formunu doldurmak, hesabınızı etkinleştirmek ve e-postalarınızı düzenli olarak kontrol etmek.

Kayıt sırasında sağlanan e-posta adresine ödüllü anketlere davetiye alacaksınız. Eğer davet almadıysanız, SPAM kutunuzu kontrol ettiğinizden emin olun. E-postalar SPAM kutunuza ulaşabilir.

Anket siteleri üyesi olmak sizin tarafınızdan herhangi bir yükümlülük oluşturmaz. Belirtilen sayıda anket yapmak zorunda değilsiniz. Hangi davetlere yanıt vermek istediğinize ve hangi anketlere katılmak istediğinize siz karar verirsiniz.

Yalnızca kayıt sırasında verdiğiniz verilerin yanı sıra anketlere verdiğiniz cevapların doğru olmasını bekliyorlar. Size yalnızca dürüst ve güvenilir bilgiler içeren anketler için ödeme yapılacak.

Sınırlama yok

Online anketler her zaman ve her yerde tamamlanabilir. Bununla birlikte anket davetiyesine hızlı bir yanıt öneririz. Aranan cevapların sayısı yeterliolduğunda anket kapatılır ve cevaplayamazsınız.

Dürüst olalım, ödüllü anketler alarak bir servet kazanmayacaksınız. Ancak, istediğiniz şekilde harcayabileceğiniz ekstra para kazanabileceksiniz. Her anket için ücretin değiştiğini unutmayın. Online bir ankete yapılan her davetiyede, tamamlanmış bir anketin ücret tutarı hakkında bilgi veriyor.

Gelişmiş olmayan gereksinimler

Online anketlerden para kazanmak için herhangi bir özel yeteneğe sahip olmanıza gerek yoktur. Sadece 13 yaşından büyük olmanız, bir e-posta adresiniz, internet erişiminiz, bir bilgisayarınız ve birkaç dakikalık boş zamanınız olması gerekir.

Profil anketinizi doğru bir şekilde tamamlamak için her zaman, zaman ayırdığınızdan emin olun. Kendiniz hakkında anket sitelerine bilgi verirseniz, profilinizle eşleşen ödüllü anketlere davet alabilirsiniz.

Sonuç

İnternet erişiminiz olduğu sürece istediğiniz her yerde anket yapılabilir. Kendinize bir fincan çay yapın, koltuğa oturun ve para kazanmaya başlayın. Daima dürüst ve eksiksiz cevaplar verin. Bu şekilde ciddi bir katılımcı olarak değerlendirileceksiniz. Buna karşılık, ödüllü anketlere daha fazla davet alacaksınız ve sonunda daha fazla para kazanacaksınız.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir